Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

september 2018

Week 35 Bar/zaaldienst Thuis Uit
za 1-9-2018

-

-

-

zo 2-9-2018

-

-

-

Week 36 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 3-9-2018

-

-

-

di 4-9-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

-

wo 5-9-2018

-

-

-

do 6-9-2018

-

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

-

vr 7-9-2018

-

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

-

za 8-9-2018

BD: Adino Bosch ZD: Rob vd Bos

1e ronde jeugdcompetitie
jeugd: PAPENDRECHT 1 - TTC Middelburg 1 (3-7)
jeugd: PAPENDRECHT 2 - DHC 1 (4-6)
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Overschie 1 (Overschie n.o.)
jeugd: PAPENDRECHT 4 - Taverzo 8 (0-10)

-

zo 9-9-2018

-

-

-

Week 37 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 10-9-2018

-

1e week seniorencompetitie

-

di 11-9-2018

-

PAPENDRECHT 6 - MTTV 1 (7-3)

Sorry 1 - PAPENDRECHT 10 (3-7)

wo 12-9-2018

-

-

Alexandria '66 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (4-1)
VCS 2 - PAPENDRECHT 8 (9-1)

do 13-9-2018

-

-

-

vr 14-9-2018

Simon van Sintmaartensdijk

PAPENDRECHT 2 - De Treffers (M) 1 (3-7)
PAPENDRECHT 3 - Vriendenschaar 5 (3-7)
PAPENDRECHT 4 - De Treffers (M) 2 (4-6)

De Repelaer 2 - PAPENDRECHT 7 (4-6)

za 15-9-2018

-

2e ronde jeugdcompetitie

jeugd: Tanaka 1 - PAPENDRECHT 1 (10-0)
jeugd: Scyedam 1 - PAPENDRECHT 2 (4-6)
jeugd: Twenty-one Up 1 - PAPENDRECHT 3 (0-10)
jeugd: Twenty-one Up 2 - PAPENDRECHT 4 (6-4)
jeugd: Taverzo 9 - PAPENDRECHT 5 (8-2)

zo 16-9-2018

-

-

-

Week 38 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 17-9-2018

-

2e week seniorencompetitie

Tavenu 2 - PAPENDRECHT 2 (7-3)

di 18-9-2018

Max Kornet

PAPENDRECHT 1 DUO - Scylla 1 (2-3)
PAPENDRECHT 6 - TaLaNi 2 (8-2)

-

wo 19-9-2018

-

13e klaverjastoernooi 2018
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

-

do 20-9-2018

Rin Visser

PAPENDRECHT 8 - Dordrecht 5 (2-8)
PAPENDRECHT 10 - Dordrecht 6 (2-8)

Shot '65 4 - PAPENDRECHT 3 (2-8)

vr 21-9-2018

Raymond van der Linden

PAPENDRECHT 5 - DHC 4
PAPENDRECHT 7 - TaLaNi 3

TOG 2 - PAPENDRECHT 4

za 22-9-2018

-

3e ronde jeugdcompetitie

jeugd: Hotak '68 2 - PAPENDRECHT 1
jeugd: Taveba 3 - PAPENDRECHT 2
jeugd: Shot '65 1 - PAPENDRECHT 4
jeugd: Taveba 6 - PAPENDRECHT 5

zo 23-9-2018

-

-

-

Week 39 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 24-9-2018

-

3e week seniorencompetitie

Taveba 3 - PAPENDRECHT 2
Hellevoets Eff 1 - PAPENDRECHT 4
Atlantic 1 - PAPENDRECHT 9

di 25-9-2018

Maarten Stehouwer

PAPENDRECHT 1 DUO - Taverzo 1
PAPENDRECHT 6 - Dordrecht 3

Merwestad 1 - PAPENDRECHT 8

wo 26-9-2018

-

-

-

do 27-9-2018

-

-

TaLaNi 4 - PAPENDRECHT 10

vr 28-9-2018

Nazim G√ľndem

PAPENDRECHT 7 - Dordrecht 4

Alexandria '66 6 - PAPENDRECHT 3

za 29-9-2018

BD: ?? ZD: ??

4e ronde jeugdcompetitie
jeugd: PAPENDRECHT 1 - Never Despair 2
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Rijnsoever 4
jeugd: PAPENDRECHT 4 - Tavernie 1
jeugd: PAPENDRECHT 5 - Tavernie 2

-

zo 30-9-2018

-

-

-

Week 40 Bar/zaaldienst Thuis Uit

september 2018