Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

oktober 2018

Week 40 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 1-10-2018

-

4e week seniorencompetitie
Bestuursvergadering

-

di 2-10-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

-

wo 3-10-2018

-

-

VCS 1 - PAPENDRECHT 6 (5-5)

do 4-10-2018

Davey den Boer

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 9 - Tavenu 4 (6-4)
PAPENDRECHT 10 - Merwestad 3 (7-3)

Shot '65 5 - PAPENDRECHT 7 (5-5)

vr 5-10-2018

Dennis Dingemans

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 2 - Xerxes 1 (8-2)
PAPENDRECHT 4 - Xerxes 4 (4-6)

Vriendenschaar 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (2-3)
Combat 3 - PAPENDRECHT 5 (4-6)

za 6-10-2018

BD: Max Kornet ZD: Colin Lodder

5e ronde jeugdcompetitie
jeugd: PAPENDRECHT 1 - HelwegenPeters/Westa 2 (1-9)
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Dordrecht 1 (9-1)
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Avanti 2 (6-4)
jeugd: PAPENDRECHT 5 - Gorkum 3 (0-10)

-

zo 7-10-2018

-

-

-

Week 41 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 8-10-2018

-

5e week seniorencompetitie

Sliedrecht Sport 3 - PAPENDRECHT 7 (6-4)

di 9-10-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

DHC 6 - PAPENDRECHT 4 (6-4)
Merwestad 2 - PAPENDRECHT 9 (4-6)
De Sprint 6 - PAPENDRECHT 10 (8-2)

wo 10-10-2018

-

14e klaverjastoernooi 2018
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

Gorkum 4 - PAPENDRECHT 6 (9-1)
Tavernie 2 - PAPENDRECHT 8 (9-1)

do 11-10-2018

-

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

VVV 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (3-2)

vr 12-10-2018

Niek van Westen

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 2 - De Sprint 2 (1-9)
PAPENDRECHT 3 - Tavernie 1 (7-3)

Overschie 1 - PAPENDRECHT 5 (8-2)

za 13-10-2018

-

6e ronde jeugdcompetitie

jeugd: TTC Middelburg 1 - PAPENDRECHT 1 (2-8)
jeugd: DHC 1 - PAPENDRECHT 2 (5-5)
jeugd: Overschie 1 - PAPENDRECHT 3 (0-10)
jeugd: Taverzo 8 - PAPENDRECHT 4 (9-1)

zo 14-10-2018

-

-

-

Week 42 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 15-10-2018

-

6e week seniorencompetitie

-

di 16-10-2018

Hanno van Sintmaartensdijk

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Alexandria '66 1 (1-4)

-

wo 17-10-2018

-

-

-

do 18-10-2018

Ina Wiekart

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - VCS 2 (0-10)
PAPENDRECHT 9 - Hellevoets Effect 2 (5-5)

-

vr 19-10-2018

Harm Hogendoorn

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 5 - De Treffers (M) 3 (10-0)
PAPENDRECHT 7 - De Repelaer 2 (2-8)

Vriendenschaar 5 - PAPENDRECHT 3 (9-1)
MTTV 1 - PAPENDRECHT 6 (4-6)

za 20-10-2018

-

-

-

zo 21-10-2018

-

-

-

Week 43 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 22-10-2018

-

-

Hellevoets Effect 2 - PAPENDRECHT 9 (3-7)

di 23-10-2018

-

géén jeugdtraining
i.v.m. herfstvakantie
vanaf 20:00 uur vrije training senioren

-

wo 24-10-2018

Kees Jongkind/Herman Eerkelens

overdag:
Scholierentoernooi
basisscholen
info: Michelle v.d. Spek
tel. 06 - 28 35 36 53

-

do 25-10-2018

Dinh Duc Dao

géén jeugdtraining
i.v.m. herfstvakantie
vanaf 20:00 uur vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - Lekpongers 2 (0-10)
PAPENDRECHT 9 - De Repelaer 3 (5-5)
PAPENDRECHT 10 - Sorry 1 (3-7)

De Treffers (M) 3 - PAPENDRECHT 5 (6-4)

vr 26-10-2018

Piet den Dikken

géén jeugdtraining
i.v.m. herfstvakantie
vanaf 20:00 uur vrije training senioren

PAPENDRECHT 3 - Dordrecht 2 (9-1)
PAPENDRECHT 5 - TOGB 4 (7-3)

-

za 27-10-2018

-

-

-

zo 28-10-2018

-

-

-

Week 44 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 29-10-2018

-

7e week seniorencompetitie

-

di 30-10-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

De Repelaer 3 - PAPENDRECHT 9 (4-6)

wo 31-10-2018

-

15e klaverjastoernooi 2018
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

-

oktober 2018