Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij de vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

maart 2018

Week 9 Bar/zaaldienst Thuis Uit
do 1-3-2018

-

géén jeugdtraining
i.v.m. voorjaarsvakantie
vanaf 20:00 uur vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - Merwestad 3

-

vr 2-3-2018

Niek van Westen

géén jeugdtraining
i.v.m. voorjaarsvakantie
vanaf 20:00 uur vrije training senioren

jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 1 - Smash KC 1
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 5 - Smash KC 3

-

za 3-3-2018

-

-

-

zo 4-3-2018

-

-

-

Week 10 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 5-3-2018

-

Bestuursvergadering

Deze week 6e ronde
seniorencompetitie

di 6-3-2018

Lieron Viveen

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

HTV 1 - PAPENDRECHT 8
Sorry 1 - PAPENDRECHT 10

wo 7-3-2018

-

-

Gorkum 4 - PAPENDRECHT 5

do 8-3-2018

-

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

De Treffers (M) 2 - PAPENDRECHT 3
TaLaNi 5 - PAPENDRECHT 9

vr 9-3-2018

Erwin Verhaert

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 4 - MTTV 1
PAPENDRECHT 6 - Papendrecht 7

Alexandria '66 3 - PAPENDRECHT 1 DUO
TOG 1 - PAPENDRECHT 2
Papendrecht 6 - PAPENDRECHT 7

za 10-3-2018

ZD: Rob van den Bos, BD: Patrick van Vooren

4e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 1 - TOGB 4
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 2 - Taverzo 7
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 3 - Taveba 3
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 4 - Sliedrecht Sport 1
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 5 - Sliedrecht Sport 2

-

zo 11-3-2018

-

-

-

Week 11 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 12-3-2018

-

Deze week 7e ronde
seniorencompetitie

-

di 13-3-2018

Guido Houwing

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Combat 1
PAPENDRECHT 5 - Dordrecht 2

-

wo 14-3-2018

-

4e klaverjastoernooi 2018
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

Tavernie 2 - PAPENDRECHT 4

do 15-3-2018

Rian van den Tempel

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 9 - Tavernie 3
PAPENDRECHT 10 - Dordrecht 6

TaLaNi 4 - PAPENDRECHT 6

vr 16-3-2018

Dirk van Vugt

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 2 - Taveba 1
PAPENDRECHT 3 - De Sprint 3
PAPENDRECHT 7 - Shot '65 5

-

za 17-3-2018

ZD: Bas Hardenberg BD: Michelle v.d. Spek

5e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 1 - DOING 1
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 2 - TOGB 5
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 3 - Vriendenschaar 2
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 5 - Vriendenschaar 5

-

zo 18-3-2018

-

-

-

Week 12 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 19-3-2018

-

Deze week 8e ronde
seniorencompetitie

-

di 20-3-2018

Richard Steenhuisen

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Vriendenschaar 2
PAPENDRECHT 5 - TaLaNi 3

Merwestad 4 - PAPENDRECHT 10

wo 21-3-2018

-

-

-

do 22-3-2018

Dennis Dingemans

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 4 - VCS 2

Dordrecht 5 - PAPENDRECHT 6

vr 23-3-2018

Drago Bikarevic

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 2 - Gorkum 2
PAPENDRECHT 3 - Het Centrum 1
PAPENDRECHT 7 - Gorkum 5

MTTV 3 - PAPENDRECHT 8
MTTV 2 - PAPENDRECHT 9

za 24-3-2018

-

6e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: Smash KC 1 - JEUGD: PAPENDRECHT 1
jeugd: Twenty-one Up 1 - JEUGD: PAPENDRECHT 2
jeugd: Overschie 1 - JEUGD: PAPENDRECHT 3
jeugd: Dordrecht 3 - JEUGD: PAPENDRECHT 4
jeugd: Smash KC 3 - JEUGD: PAPENDRECHT 5

zo 25-3-2018

-

-

-

Week 13 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 26-3-2018

-

Deze week 9e ronde
seniorencompetitie
(ma-do + za)

Sliedrecht Sport 1 - PAPENDRECHT 3

di 27-3-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

DOING 1 - PAPENDRECHT 2

wo 28-3-2018

-

-

Alexandria '66 1 - PAPENDRECHT 1 DUO
VCS 1 - PAPENDRECHT 5

do 29-3-2018

Pierre Roskam

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - VCS 3
PAPENDRECHT 9 - Lekpongers 2
PAPENDRECHT 10 - De Sprint 6

Dordrecht 5 - PAPENDRECHT 7

vr 30-3-2018

-

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 2 - Twenty-one Up 1
PAPENDRECHT 6 - TaLaNi 4

-

za 31-3-2018

ZD: Kevin Nugteren BD: ???

7e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 1 - Alexandria '66 2
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 2 - Alexandria '66 4
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 3 - Rijnsoever 4
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 4 - De Sprint 1
jeugd: JEUGD: PAPENDRECHT 5 - Gorkum 4

-

maart 2018