Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

april 2018

Week 13 Bar/zaaldienst Thuis Uit
zo 1-4-2018

-

-

-

Week 14 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 2-4-2018

-

2e Paasdag

Deze week 9e ronde
seniorencompetitie
(vr)

di 3-4-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

-

wo 4-4-2018

-

19:30 uur Algemene Ledenvergadering ALV
over het verenigingsjaar 2017

daarna 5e klaverjastoernooi 2018
opgeven bij Nico van Meeteren
tel. 078-6156407

-

do 5-4-2018

Adino Bosch

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 6 - Shot '65 5 (7-3)

-

vr 6-4-2018

Annika Mars

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

jeugd: PAPENDRECHT 2 - Twenty-one Up 1 (8-2)
PAPENDRECHT 4 - Dordrecht 3 (6-4)

-

za 7-4-2018

ZD: Kevin Nugteren BD: Erwin Verhaert

8e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: PAPENDRECHT 1 - VVV 1 (8-2)
jeugd: PAPENDRECHT 2 - VVV 5 (7-3)
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Gorkum 3 (4-6)
jeugd: PAPENDRECHT 4 - Drivers 1 (10-0)
jeugd: PAPENDRECHT 5 - Tavernie 3 (2-8)

jeugd: Gorkum 3 - PAPENDRECHT 3 (5-5)

zo 8-4-2018

-

-

-

Week 15 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 9-4-2018

-

Deze week 10e ronde
seniorencompetitie

Dordrecht 5 - PAPENDRECHT 6 (2-8)

di 10-4-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

Merwestad 1 - PAPENDRECHT 5 (3-7)
Merwestad 2 - PAPENDRECHT 9 (3-7)

wo 11-4-2018

-

-

-

do 12-4-2018

-

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

Scyedam 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (3-2)
TaLaNi 1 - PAPENDRECHT 2 (4-6)
TaLaNi 4 - PAPENDRECHT 7 (5-5)

vr 13-4-2018

Bas van Oers

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 4 - Gorkum 3 (6-4)
PAPENDRECHT 6 - Gorkum 5 (8-2)

Overschie 1 - PAPENDRECHT 3 (5-5)

za 14-4-2018

-

9e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: TOGB 4 - PAPENDRECHT 1 (0-10)
jeugd: Taverzo 7 - PAPENDRECHT 2 (0-10)
jeugd: Taveba 3 - PAPENDRECHT 3 (2-8)
jeugd: Sliedrecht Sport 1 - PAPENDRECHT 4 (8-2)
jeugd: Sliedrecht Sport 2 - PAPENDRECHT 5 (7-3)

zo 15-4-2018

-

-

-

Week 16 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 16-4-2018

-

Bestuursvergadering

-

di 17-4-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

-

wo 18-4-2018

-

-

-

do 19-4-2018

-

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

-

vr 20-4-2018

-

18:30 - 19:30 uur: jeugdtraining groep B
onder leiding van Annika Mars
na 19:30 uur: beperkte vrije training senioren
i.v.m. LMSales tafeltennis toernooi

-

za 21-4-2018

-

10e ronde
jeugdcompetitie

jeugd: DOING 1 - PAPENDRECHT 1 (3-7)
jeugd: TOGB 5 - PAPENDRECHT 2 (3-7)
jeugd: Vriendenschaar 2 - PAPENDRECHT 3 (4-6)
jeugd: Vriendenschaar 5 - PAPENDRECHT 5 (8-2)

zo 22-4-2018

-

-

-

Week 17 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 23-4-2018

-

-

-

di 24-4-2018

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis

na 20:00 uur: vrije training senioren

-

wo 25-4-2018

-

6e klaverjastoernooi 2018
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

-

do 26-4-2018

-

19:00-20:00 uur: jeugdtraining groep A
onder leiding van
Annika Mars
na 20:00 uur: vrije training senioren

-

vr 27-4-2018

-

Koningsdag

-

za 28-4-2018

-

-

-

zo 29-4-2018

-

-

-

Week 18 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 30-4-2018

-

-

-

april 2018