Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

februari 2019

Week 5 Bar/zaaldienst Thuis Uit
vr 1-2-2019

Moos Markesteijn

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 4 - DHC 6 (4-6)
PAPENDRECHT 5 - Xerxes 4 (5-5)
PAPENDRECHT 7 - Lekpongers 2 (7-3)

TOG 1 - PAPENDRECHT 2 (3-7)
De Repelaer 2 - PAPENDRECHT 8 (8-2)

za 2-2-2019

-

1e ronde jeugdcompetitie

jeugd: Smash (M) 1 - PAPENDRECHT 1 (7-3)
jeugd: Taveri 3 - PAPENDRECHT 2 (2-8)
jeugd: TOGB 6 - PAPENDRECHT 3 (2-8)

zo 3-2-2019

-

-

-

Week 6 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 4-2-2019

-

-

-

di 5-2-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

wo 6-2-2019

-

-

-

do 7-2-2019

Markesteijn/Tillemans

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - Shot '65 3 (3-7)
PAPENDRECHT 9 - Combat 5 (4-6)

TaLaNi 3 - PAPENDRECHT 7 (4-6)

vr 8-2-2019

Richard Koekkoek

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 2 - Gorkum 2 (4-6)
PAPENDRECHT 3 - PITT '75 1 (8-2)

Alexandria '66 2 - PAPENDRECHT 1 DUO (1-4)
TOP 1 - PAPENDRECHT 4 (7-3)
De Sprint 4 - PAPENDRECHT 5 (4-6)
Vriendenschaar 8 - PAPENDRECHT 6 (6-4)

za 9-2-2019

ZD: Kevin Nugteren BD: Patrick van Vooren

jeugd: PAPENDRECHT 1 - Scyedam 1 (8-2)
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Tavernie 1 (4-6)
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Tavernie 2 (3-7)

-

zo 10-2-2019

-

-

-

Week 7 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 11-2-2019

-

-

Kwiek 4 - PAPENDRECHT 9 (8-2)

di 12-2-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

De Sprint 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (4-1)
HTV 1 - PAPENDRECHT 7 (5-5)

wo 13-2-2019

-

-

Tavernie 2 - PAPENDRECHT 6 (5-5)

do 14-2-2019

Rian van den Tempel

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - PITT '75 6 (1-9)


vr 15-2-2019

Dirk van Vugt

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 2 - Taverzo 4 (2-8)
PAPENDRECHT 3 - Dordrecht 2 (10-0)


TOGB 2 - PAPENDRECHT 4 (6-4)
TOGB 4 - PAPENDRECHT 5 (6-4)

za 16-2-2019

-

-

-

zo 17-2-2019

-

-

-

Week 8 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 18-2-2019

-

-

NN Rotterdam 2 - PAPENDRECHT 5 (7-3)
Germinal 1 - PAPENDRECHT 8 (7-3)
TOP 4 - PAPENDRECHT 9 (4-6)

di 19-2-2019

Richard Steenhuisen

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Het Centrum 1 (2-3)


wo 20-2-2019

-

3e klaverjastoernooi 2019
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

-

do 21-2-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

vr 22-2-2019

Guido Houwing

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 2 - De Treffers (M) 1 (8-2)
PAPENDRECHT 3 - Overschie 1 (8-2)


De Sprint 5 - PAPENDRECHT 4 (6-4)
MTTV 1 - PAPENDRECHT 6 (4-6)
Dordrecht 4 - PAPENDRECHT 7 (8-2)

za 23-2-2019

-

-

jeugd: Taverzo 3 - PAPENDRECHT 1 (7-3)
jeugd: Twenty-one Up 2 - PAPENDRECHT 2 (2-8)
jeugd: ATTC Evo-Repro 4 - PAPENDRECHT 3 (3-7)

zo 24-2-2019

-

-

-

Week 9 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 25-2-2019

-

-

-

di 26-2-2019

-

géén jeugdtraining
i.v.m. voorjaarsvakantie
Vanaf 20.00 uur vrij training senioren

-

wo 27-2-2019

-

-

-

do 28-2-2019

Team 8

géén jeugdtraining
i.v.m. voorjaarsvakantie
Vanaf 20.00 uur vrij training senioren

PAPENDRECHT 8 - Germinal 1 (3-7)


februari 2019