Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

maart 2019

Week 9 Bar/zaaldienst Thuis Uit
vr 1-3-2019

-

géén jeugdtraining
i.v.m. voorjaarsvakantie
Vanaf 20.00 uur vrij training senioren

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren

-

za 2-3-2019

-

-

-

zo 3-3-2019

-

-

-

Week 10 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 4-3-2019

-

Bestuursvergadering

-

di 5-3-2019

Hanno van Sintmaartensdijk

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 6 - PITT '75 3 (10-0)


Vriendenschaar 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (3-2)

wo 6-3-2019

-

-

-

do 7-3-2019

Markesteijn/Tillemans

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - Alexandria '66 7 (3-7)
PAPENDRECHT 9 - Reeuwijk 5 (6-4)


TaLaNi 1 - PAPENDRECHT 3 (8-2)

vr 8-3-2019

Erwin Verhaert

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 4 - De Treffers (M) 3 (6-4)
PAPENDRECHT 5 - DHC 7 (7-3)
PAPENDRECHT 7 - Merwestad 1 (6-4)


Vriendenschaar 5 - PAPENDRECHT 2 (9-1)

za 9-3-2019

-

-

jeugd: VVV 1 - PAPENDRECHT 1 (4-6)
jeugd: Alexandria '66 4 - PAPENDRECHT 2 (1-9)
jeugd: Rijnsoever 11 - PAPENDRECHT 3 (2-8)

zo 10-3-2019

-

-

-

Week 11 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 11-3-2019

-

-

-

di 12-3-2019

Bas Hardenberg

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - De Sprint 1 (1-4)
PAPENDRECHT 6 - Tavernie 2 (3-7)


wo 13-3-2019

-

1300-14:00 uur clinics "Hart voor Sport"
voor groepjes basisschooljeugd


4e klaverjastoernooi 2019

opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407


do 14-3-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PITT '75 6 - PAPENDRECHT 8 (10-0)

vr 15-3-2019

Winny van Rooij

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 4 - TOGB 2 (5-5)
PAPENDRECHT 5 - TOGB 4 (5-5)
PAPENDRECHT 7 - HTV 1 (5-5)


Taverzo 4 - PAPENDRECHT 2 (5-5)
Dordrecht 2 - PAPENDRECHT 3 (2-8)
TTVN Nieuwkoop 1 - PAPENDRECHT 9 (7-3)

za 16-3-2019

ZD: Rob van den Bos BD: Marco den Hertog


jeugd: PAPENDRECHT 1 - Gorkum 2 (4-6)
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Vriendenschaar 6 (10-0)
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Alexandria '66 5 (5-5)


zo 17-3-2019

-

-

-

Week 12 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 18-3-2019

-

-

-

di 19-3-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

DHC 6 - PAPENDRECHT 4 (6-4)
Lekpongers 2 - PAPENDRECHT 7 (2-8)

wo 20-3-2019

-

1300-14:00 uur clinics "Hart voor Sport"
voor groepjes basisschooljeugd


VCS 1 - PAPENDRECHT 6 (7-3)

do 21-3-2019

Jan Riske

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - De Repelaer 2 (2-8)
PAPENDRECHT 9 - PITT '75 8 (3-7)


Xerxes 4 - PAPENDRECHT 5 (4-6)

vr 22-3-2019

-

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 2 - TOG 1 (6-4)
PAPENDRECHT 3 - Xerxes 3 (5-5)

Twenty-one Up 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (3-2)

za 23-3-2019

BD: Michelle van der Spek ZD: Kevin Nugteren


jeugd: PAPENDRECHT 1 - Smash (M) 1 (2-8)
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Shot '65 2 (6-4)
jeugd: PAPENDRECHT 3 - TOGB 6 (6-4)


zo 24-3-2019

-

-

-

Week 13 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 25-3-2019

-

-

-

di 26-3-2019

Bas van Oers

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Alexandria '66 2 (4-1)
PAPENDRECHT 6 - Vriendenschaar 8 (5-5)


wo 27-3-2019

-

1300-14:00 uur clinics "Hart voor Sport"
voor groepjes basisschooljeugd


do 28-3-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 7 - TaLaNi 3 (9-1)

PITT '75 1 - PAPENDRECHT 3 (2-8)
Shot '65 3 - PAPENDRECHT 8 (5-5)

vr 29-3-2019

Dennis den Boer

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 4 - TOP 1 (3-7)
PAPENDRECHT 5 - De Sprint 4 (3-7)


Gorkum 2 - PAPENDRECHT 2 (6-4)

za 30-3-2019

-

-

jeugd: Scyedam 1 - PAPENDRECHT 1 (6-4)
jeugd: Tavernie 2 - PAPENDRECHT 3 (6-4)

zo 31-3-2019

-

-

-

Week 14 Bar/zaaldienst Thuis Uit

maart 2019