Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

april 2019

Week 14 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 1-4-2019

-

-

-

di 2-4-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 6 - MTTV 1

-

wo 3-4-2019

-

1300-14:00 uur clinics "Hart voor Sport"
voor groepjes basisschooljeugd

Om 19.30 uur ALV: Algemene
Ledenvergadering over 2018

daarna om ca. 20.20 uur:
5e klaverjastoernooi 2019

opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407


do 4-4-2019

Rin Visser

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren


Het Centrum 1 - PAPENDRECHT 1 DUO
De Treffers (M) 1 - PAPENDRECHT 2

vr 5-4-2019

-

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 4 - De Sprint 5
PAPENDRECHT 5 - NN Rotterdam 2
PAPENDRECHT 7 - Dordrecht 4

Overschie 1 - PAPENDRECHT 3

za 6-4-2019

-

jeugd: PAPENDRECHT 1 - Taverzo 3
jeugd: PAPENDRECHT 3 - ATTC Evo-Repro 4

-

zo 7-4-2019

-

-

-

Week 15 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 8-4-2019

-

-

-

di 9-4-2019

Harm Hogendoorn

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Vriendenschaar 1


Merwestad 1 - PAPENDRECHT 7
Alexandria '66 7 - PAPENDRECHT 8

wo 10-4-2019

-

1300-14:00 uur clinics "Hart voor Sport"
voor groepjes basisschooljeugd



do 11-4-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

De Treffers (M) 3 - PAPENDRECHT 4
PITT '75 3 - PAPENDRECHT 6

vr 12-4-2019

-

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren
PAPENDRECHT 2 - Vriendenschaar 5
PAPENDRECHT 3 - TaLaNi 1

DHC 7 - PAPENDRECHT 5

za 13-4-2019

-

jeugd: PAPENDRECHT 1 - VVV 1
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Rijnsoever 11

-

zo 14-4-2019

-

-

-

Week 16 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 15-4-2019

-

Bestuursvergadering


di 16-4-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

wo 17-4-2019

-

's middags clinics "Hart voor Sport"
voor groepjes basisschooljeugd

-

do 18-4-2019

-

Paastoernooi jeugd
(beperkte trainingsmogelijkheid
voor senioren)

-

vr 19-4-2019

-

Paastoernooi senioren

-

za 20-4-2019

-

-

jeugd: Gorkum 2 - PAPENDRECHT 1
jeugd: Alexandria '66 5 - PAPENDRECHT 3

zo 21-4-2019

-

-

-

Week 17 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 22-4-2019

-

2e Paasdag

-

di 23-4-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

wo 24-4-2019

-

6e klaverjastoernooi 2019
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

's middags clinics "Hart voor Sport"
voor groepjes basisschooljeugd

-

do 25-4-2019

-

18:00-19:00 uur: jeugd groep B
19:00-20:00 uur: jeugd groep A
Training onder leiding van
Annika Mars
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

vr 26-4-2019

-

Vanaf 20.00 uur vrij training senioren

-

za 27-4-2019

-

-

-

zo 28-4-2019

-

-

-

Week 18 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 29-4-2019

-

-

-

di 30-4-2019

-

géén jeugdtraining
i.v.m. meivakantie
Voorronde Gijs Ton trofee

-

april 2019