Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

februari 2024

Week 5 Bar/zaaldienst Thuis Uit
do 1-2-2024

Moos Markesteijn

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 7 - De Repelaer 3 (3-7)

Xerxes 2 - PAPENDRECHT 4 (3-7)

vr 2-2-2024

Pieter de Graaff

Na 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 2 - HTTV-070 2 (5-5)
PAPENDRECHT 3 - Alexandria '66 8 (9-1)

Vriendenschaar 4 - PAPENDRECHT 5 (3-7)
MTTV 1 - PAPENDRECHT 6 (8-2)

za 3-2-2024

Patrick van Vooren

jeugd: PAPENDRECHT 1 - Alexandria'66 5 (8-2)

-

zo 4-2-2024

-

-

-

Week 6 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 5-2-2024

-

-

-

di 6-2-2024

Niek van Westen

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Roberto den Hertog
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - NN Rotterdam 1 (4-1)
PAPENDRECHT 5 - PITT '75 2 (8-2)

-

wo 7-2-2024

-

-

-

do 8-2-2024

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PITT '75 8 - PAPENDRECHT 7 (7-3)

vr 9-2-2024

Marco den Hertog

Na 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 4 - VVV 4 (4-6)
PAPENDRECHT 6 - VCS 1 (2-8)

Vriendenschaar 2 - PAPENDRECHT 2 (6-4)
Salamanders 2 - PAPENDRECHT 3 (3-7)

za 10-2-2024

-

-

jeugd: De Treffers (R) 1 - PAPENDRECHT 1 (6-4)

zo 11-2-2024

-

-

-

Week 7 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 12-2-2024

-

-

TOGB 1 - PAPENDRECHT 5 (5-5)

di 13-2-2024

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Roberto den Hertog
na 20:00 uur: vrije training senioren

-

wo 14-2-2024

-

Bestuursvergadering

-

do 15-2-2024

Robin Dahlhaus

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 7 - De Sprint 5 (5-5)

TaLaNi 1 - PAPENDRECHT 1 DUO (2-3)

vr 16-2-2024

Peter van Alten

Na 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 3 - De Treffers (M) 1 (7-3)
PAPENDRECHT 4 - Salamanders 3 (5-5)
PAPENDRECHT 6 - Xerxes 3 (1-9)

-

za 17-2-2024

-

-

-

zo 18-2-2024

-

-

-

Week 8 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 19-2-2024

-

-

-

di 20-2-2024

-

Voorjaarsvakantie, géén jeugdtraining.
Na 20:00 uur: vrije training senioren

-

wo 21-2-2024

wijkzaaltje open

Klaverjassen

-

do 22-2-2024

-

Voorjaarsvakantie, géén jeugdtraining.
Na 20:00 uur: vrije training senioren

SIOK 2 - PAPENDRECHT 5 (6-4)

vr 23-2-2024

-

Na 20:00 uur: vrije training senioren

-

za 24-2-2024

-

-

De Treffers (R) 2 - PAPENDRECHT 2

zo 25-2-2024

-

-

-

Week 9 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 26-2-2024

-

-

-

di 27-2-2024

Patrick Schuijl

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Roberto den Hertog
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - SETT 1
PAPENDRECHT 5 - DHC 6

Alexandria '66 6 - PAPENDRECHT 4

wo 28-2-2024

-

-

-

do 29-2-2024

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PITT '75 1 - PAPENDRECHT 6
Shot '65 3 - PAPENDRECHT 7

februari 2024