Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

november 2021

Week 45 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 1-11-2021

-

7e ronde seniorencompetitie

Bestuursvergadering

-

di 2-11-2021

Dennis Dingemans

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Vriendenschaar 1

-

wo 3-11-2021

-

-

Het Centrum 2 - PAPENDRECHT 5

do 4-11-2021

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

Het Centrum 1 - PAPENDRECHT 3
PITT '75 7 - PAPENDRECHT 9

vr 5-11-2021

Bas van Oers

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 2 - TOGB 2
PAPENDRECHT 6 - Pingwins 1
PAPENDRECHT 7 - Trefpunt 2

Dordrecht 3 - PAPENDRECHT 4
MTTV 2 - PAPENDRECHT 8

za 6-11-2021

BD+ZD: André Voskuijl

7e ronde jeugdcompetitie
jeugd: PAPENDRECHT 1 - Rijnsoever 4

jeugd: TTC Middelburg 1 - PAPENDRECHT/A'66 1

zo 7-11-2021

-

-

-

Week 46 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 8-11-2021

-

10e ronde seniorencompetitie (week 8)

TOGB 3 - PAPENDRECHT 5

di 9-11-2021

Rin Visser

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Dordrecht 1

-

wo 10-11-2021

-

-

-

do 11-11-2021

Rian van den Tempel

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - Smash KC 1
PAPENDRECHT 9 - NTTC 2

-

vr 12-11-2021

-

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 6 - Reeuwijk 1
PAPENDRECHT 7 - PITT '75 4

Taverzo 5 - PAPENDRECHT 2
TOG 1 - PAPENDRECHT 3
Taverzo 6 - PAPENDRECHT 4

za 13-11-2021

-

8e ronde jeugdcompetitie

-

zo 14-11-2021

-

-

-

Week 47 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 15-11-2021

-

8e ronde seniorencompetitie (week 9)

-

di 16-11-2021

Dinh Duc Dao

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 5 - Xerxes 4

DHC 1 - PAPENDRECHT 1 DUO

wo 17-11-2021

-

Klaverjassen

-

do 18-11-2021

Robin Dahlhaus

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - TaLaNi 4
PAPENDRECHT 9 - TOP 3

-

vr 19-11-2021

Dirk van Vugt

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 2 - Pecos 5
PAPENDRECHT 3 - De Treffers (M) 1
PAPENDRECHT 4 - Salamanders 3

Vriendenschaar 3 - PAPENDRECHT 6
TOG 2 - PAPENDRECHT 7

za 20-11-2021

-

9e ronde jeugdcompetitie
van 10:00 - 16:00
Jubileum klaverjasdrive

jeugd: PAPENDRECHT 1 - Dordrecht 2

jeugd: TOGB 2 - PAPENDRECHT/A'66 1
De Treffers (R) 4 - PAPENDRECHT 4

zo 21-11-2021

-

-

-

Week 48 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 22-11-2021

-

9e ronde seniorencompetitie (week 10)

TOP 4 - PAPENDRECHT 9

di 23-11-2021

Richard Steenhuisen

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 5 - PITT '75 2

-

wo 24-11-2021

-

-

Tavernie 3 - PAPENDRECHT 7

do 25-11-2021

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

Scyedam 2 - PAPENDRECHT 1 DUO
PITT '75 6 - PAPENDRECHT 8

vr 26-11-2021

Erwin Verhaert

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 2 - Tavenu 1
PAPENDRECHT 3 - TOG 1
PAPENDRECHT 4 - De Treffers (R) 4

Taverzo 8 - PAPENDRECHT 6

za 27-11-2021

-

10e ronde jeugdcompetitie

jeugd: Vriendenschaar 1 - PAPENDRECHT/A'66 1
jeugd: Alexandria '66 4 - PAPENDRECHT 1

zo 28-11-2021

-

-

-

Week 49 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 29-11-2021

-

Deze week play-offs/play-downs
reguliere seniorencompetitie

-

di 30-11-2021

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

-

november 2021