Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

februari 2022

Week 6 Bar/zaaldienst Thuis Uit
di 1-2-2022

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - De Treffers (R) 1

-

wo 2-2-2022

-

-

Tavernie 1 - PAPENDRECHT 2

do 3-2-2022

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - MTTV 3
PAPENDRECHT 9 - MTTV 2

PITT '75 3 - PAPENDRECHT 6

vr 4-2-2022

-

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 5 - Avanti 6
PAPENDRECHT 7 - PITT '75 2

Taverzo 4 - PAPENDRECHT 4

za 5-2-2022

-

-

jeugd: TOGB 2 - PAPENDRECHT/ALEXANDRIA '66 1
jeugd: Taverzo 3 - PAPENDRECHT 1
jeugd: Taverzo 5 - PAPENDRECHT 2

zo 6-2-2022

-

-

-

Week 7 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 7-2-2022

-

-

-

di 8-2-2022

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 6 - VCS 1

Vriendenschaar 1 - PAPENDRECHT 1 DUO

wo 9-2-2022

-

-

Het Centrum 2 - PAPENDRECHT 7

do 10-2-2022

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

Tavernie 3 - PAPENDRECHT 8

vr 11-2-2022

-

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 2 - Overschie 1
PAPENDRECHT 3 - Tavenu 2
PAPENDRECHT 4 - Vriendenschaar 2

Taverzo 6 - PAPENDRECHT 5
Alexandria '66 11 - PAPENDRECHT 9

za 12-2-2022

-

jeugd: PAPENDRECHT 1 - Avanti 2
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Gorkum 3

jeugd: TTC Middelburg 1 - PAPENDRECHT/ALEXANDRIA '66 1

zo 13-2-2022

-

-

-

Week 8 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 14-2-2022

-

-

Sliedrecht Sport 2 - PAPENDRECHT 6

di 15-2-2022

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - VVV 1

DOING 1 - PAPENDRECHT 7

wo 16-2-2022

-

-

-

do 17-2-2022

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - TaLaNi 3
PAPENDRECHT 9 - Het Centrum 4

-

vr 18-2-2022

-

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 2 - De Sprint 3
PAPENDRECHT 3 - Rijnsoever 2
PAPENDRECHT 4 - Combat 1

De Treffers (R) 4 - PAPENDRECHT 5

za 19-2-2022

-

-

-

zo 20-2-2022

-

-

-

Week 9 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 21-2-2022

-

-

Zoeterwoude 1 - PAPENDRECHT 3

di 22-2-2022

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 6 - Kwiek 1

-

wo 23-2-2022

-

-

-

do 24-2-2022

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - Xerxes 5
PAPENDRECHT 9 - VCS 2

-

vr 25-2-2022

-

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 5 - VVV 3
PAPENDRECHT 7 - Xerxes 4

Scylla 1 - PAPENDRECHT 1 DUO
Dordrecht 1 - PAPENDRECHT 2

za 26-2-2022

-

jeugd: PAPENDRECHT 1 - Smash KC 1

jeugd: Quick/Brunssum/Seta 2 - PAPENDRECHT/ALEXANDRIA '66 1
De Treffers (R) 3 - PAPENDRECHT 4

zo 27-2-2022

-

-

-

Week 10 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 28-2-2022

-

-

-

februari 2022