Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

februari 2023

Week 6 Bar/zaaldienst Thuis Uit
wo 1-2-2023

-

-

Het Centrum 1 - PAPENDRECHT 5

do 2-2-2023

???

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

-

vr 3-2-2023

???

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 4 - Dordrecht 5
PAPENDRECHT 6 - DHC 6

Salamanders 1 - PAPENDRECHT 2

za 4-2-2023

-

jeugd: PAPENDRECHT 1 - TOGB 2
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Alexandria '66 7

jeugd: SKF 1 - PAPENDRECHT/ALEXANDRIA '66 1
TOGB 2 - PAPENDRECHT 1

zo 5-2-2023

-

-

-

Week 7 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 6-2-2023

wijkzaaltje open

Bestuursvergadering

-

di 7-2-2023

???

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 5 - NTTC 1

DOING 1 - PAPENDRECHT 1 DUO

wo 8-2-2023

-

-

VCS 1 - PAPENDRECHT 4

do 9-2-2023

???

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 7 - MTTV 2

TOGB 4 - PAPENDRECHT 6

vr 10-2-2023

???

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 1 - Scyedam 2
PAPENDRECHT 2 - Taveba 1
PAPENDRECHT 3 - De Sprint 4

-

za 11-2-2023

-

-

jeugd: Assen 1 - PAPENDRECHT/ALEXANDRIA '66 1
jeugd: Dordrecht 2 - PAPENDRECHT 1
jeugd: De Boer Taverzo 6 - PAPENDRECHT 2

zo 12-2-2023

-

-

-

Week 8 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 13-2-2023

-

-

Zoeterwoude 1 - PAPENDRECHT 2

di 14-2-2023

???

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 1 DUO - Sliedrecht Sport 1
PAPENDRECHT 5 - De Repelaer 2

-

wo 15-2-2023

wijkzaaltje open

Klaverjassen

Diveko 1 - PAPENDRECHT 8

do 16-2-2023

???

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

Xerxes 1 - PAPENDRECHT 3

vr 17-2-2023

???

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 4 - Xerxes 2
PAPENDRECHT 6 - TOP 2

DHC 1 - PAPENDRECHT 1
Dordrecht 7 - PAPENDRECHT 7

za 18-2-2023

-

jeugd: PAPENDRECHT 1 - Scyedam 4
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Serve 71 1

-

zo 19-2-2023

-

-

-

Week 9 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 20-2-2023

-

-

Sliedrecht Sport 1 - PAPENDRECHT 3
Trefpunt 1 - PAPENDRECHT 5

di 21-2-2023

???

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:00 uur: vrije training senioren

-

wo 22-2-2023

-

-

-

do 23-2-2023

???

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:00 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 7 - MTTV 3
PAPENDRECHT 8 - NTTC 3

-

vr 24-2-2023

???

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 4 - PITT '75 2
PAPENDRECHT 6 - Combat 2

Salamanders 2 - PAPENDRECHT 1 DUO
Avanti 5 - PAPENDRECHT 2

za 25-2-2023

-

-

jeugd: Tempo-Team 1 - PAPENDRECHT/ALEXANDRIA '66 1
Avanti 2 - PAPENDRECHT 1

zo 26-2-2023

-

-

-

Week 10 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 27-2-2023

-

-

NTTC 1 - PAPENDRECHT 5

di 28-2-2023

wij allen

Voorjaarsvakantie, géén jeugdtraining.
Na 20:00 uur: vrije training senioren

-

februari 2023