Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

november 2018

Week 44 Bar/zaaldienst Thuis Uit
do 1-11-2018

-

-

TaLaNi 2 - PAPENDRECHT 6
TaLaNi 3 - PAPENDRECHT 7
Dordrecht 5 - PAPENDRECHT 8
Dordrecht 6 - PAPENDRECHT 10

vr 2-11-2018

Gladys Jacobson

PAPENDRECHT 2 - Tavenu 2
PAPENDRECHT 3 - Shot '65 4
PAPENDRECHT 4 - TOG 2

Scylla 1 - PAPENDRECHT 1 DUO
DHC 4 - PAPENDRECHT 5

za 3-11-2018

BD: Patrick van Vooren ZD: Annika Mars

7e ronde jeugdcompetitie
jeugd: PAPENDRECHT 1 - Tanaka 1
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Scyedam 1
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Twenty-one Up 1
jeugd: PAPENDRECHT 4 - Twenty-one Up 2
jeugd: PAPENDRECHT 5 - Taverzo 9

-

zo 4-11-2018

-

-

-

Week 45 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 5-11-2018

-

8e week seniorencompetitie

-

di 6-11-2018

-

-

-

wo 7-11-2018

-

-

-

do 8-11-2018

Johan/Gerda Deumer

PAPENDRECHT 8 - Merwestad 1
PAPENDRECHT 9 - Atlantic 1
PAPENDRECHT 10 - TaLaNi 4

Taverzo 1 - PAPENDRECHT 1 DUO

vr 9-11-2018

Eddy van Weelde

PAPENDRECHT 2 - Taveba 3
PAPENDRECHT 3 - Alexandria '66 6
PAPENDRECHT 4 - Hellevoets Eff 1

TOGB 4 - PAPENDRECHT 5
Dordrecht 3 - PAPENDRECHT 6
Dordrecht 4 - PAPENDRECHT 7

za 10-11-2018

-

-

-

zo 11-11-2018

-

-

-

Week 46 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 12-11-2018

-

9e week seniorencompetitie

Tavenu 4 - PAPENDRECHT 9

di 13-11-2018

Rian van den Tempel

PAPENDRECHT 1 DUO - Vriendenschaar 1
PAPENDRECHT 6 - VCS 1

Lekpongers 2 - PAPENDRECHT 8
Merwestad 3 - PAPENDRECHT 10

wo 14-11-2018

-

-

-

do 15-11-2018

-

-

Xerxes 1 - PAPENDRECHT 2
Xerxes 4 - PAPENDRECHT 4

vr 16-11-2018

Dick van Hoek

PAPENDRECHT 5 - Combat 3
PAPENDRECHT 7 - Shot '65 5

Dordrecht 2 - PAPENDRECHT 3

za 17-11-2018

BD: Philip Beket ZD: Ron Keereweer

8e ronde jeugdcompetitie
jeugd: PAPENDRECHT 1 - Hotak '68 2
jeugd: PAPENDRECHT 2 - Taveba 3
jeugd: PAPENDRECHT 4 - Shot '65 1
jeugd: PAPENDRECHT 5 - Taveba 6

-

zo 18-11-2018

-

-

-

Week 47 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 19-11-2018

-

10e week seniorencompetitie

-

di 20-11-2018

Robert Hilgeman

PAPENDRECHT 1 DUO - VVV 1
PAPENDRECHT 6 - Gorkum 4

-

wo 21-11-2018

-

16e klaverjastoernooi 2018
opgeven bij Nico van Meeteren

tel. 078-6156407

Tavernie 1 - PAPENDRECHT 3

do 22-11-2018

Bas Hardenberg

PAPENDRECHT 8 - Tavernie 2
PAPENDRECHT 9 - Merwestad 2
PAPENDRECHT 10 - De Sprint 6

-

vr 23-11-2018

Dennis den Boer

PAPENDRECHT 4 - DHC 6
PAPENDRECHT 5 - Overschie 1
PAPENDRECHT 7 - Sliedrecht Sport 3

De Sprint 2 - PAPENDRECHT 2

za 24-11-2018

-

9e ronde jeugdcompetitie

jeugd: Never Despair 2 - PAPENDRECHT 1
jeugd: Rijnsoever 4 - PAPENDRECHT 3
jeugd: Tavernie 1 - PAPENDRECHT 4
jeugd: Tavernie 2 - PAPENDRECHT 5

zo 25-11-2018

-

-

-

Week 48 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 26-11-2018

-

-

-

di 27-11-2018

-

-

-

wo 28-11-2018

-

-

-

do 29-11-2018

-

-

De Treffers (M) 1 - PAPENDRECHT 2
De Treffers (M) 2 - PAPENDRECHT 4

vr 30-11-2018

-

-

-

november 2018