Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

oktober 2020

Week 40 Bar/zaaldienst Thuis Uit
do 1-10-2020

René van Rijswijk

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - NTTC 2
PAPENDRECHT 9 - Alexandria '66 11

-

vr 2-10-2020

-

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 2 - Taverzo 5
PAPENDRECHT 4 - Sliedrecht Sport 2
PAPENDRECHT 7 - Dordrecht 5

Taverzo 8 - PAPENDRECHT 3

za 3-10-2020

-

jeugd: PPD-A'66-S'MANDERS 1 - Hilversum 5

jeugd: TOGB 4 - PAPENDRECHT 2
jeugd: TOGB 6 - PAPENDRECHT 3

zo 4-10-2020

-

-

-

Week 41 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 5-10-2020

-

-

Sliedrecht Sport 3 - PAPENDRECHT 7
TOGB 7 - PAPENDRECHT 8

di 6-10-2020

-

-

-

wo 7-10-2020

-

-

Dordrecht 1 - PAPENDRECHT 1 (DUO)

do 8-10-2020

-

-

Xerxes 2 - PAPENDRECHT 3
De Treffers (M) 3 - PAPENDRECHT 5

vr 9-10-2020

-

PAPENDRECHT 2 - Zoeterwoude 1
PAPENDRECHT 4 - Tavenu 2
PAPENDRECHT 6 - Tavernie 2

MTTV 2 - PAPENDRECHT 9

za 10-10-2020

-

-

jeugd: Tempo-Team 2 - PPD-A'66-S'MANDERS 1
jeugd: Rijnsoever 5 - PAPENDRECHT 2
jeugd: Rijnsoever 7 - PAPENDRECHT 3

zo 11-10-2020

-

-

-

Week 42 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 12-10-2020

-

Bestuursvergadering

-

di 13-10-2020

Rian van den Tempel

PAPENDRECHT 5 - De Sprint 4

-

wo 14-10-2020

-

-

-

do 15-10-2020

Henk ??

PAPENDRECHT 8 - Alexandria '66 10
PAPENDRECHT 9 - VCS 2

PITT 75 4 - PAPENDRECHT 7

vr 16-10-2020

Rin Visser

PAPENDRECHT 1 (DUO) - Vriendenschaar 1
PAPENDRECHT 3 - Het Centrum 1
PAPENDRECHT 6 - MTTV 1

Pecos 5 - PAPENDRECHT 2
Salamanders 4 - PAPENDRECHT 4

za 17-10-2020

-

-

jeugd: TIOS '51 1 - PPD-A'66-S'MANDERS 1
jeugd: Twenty-one Up 1 - PAPENDRECHT 2
jeugd: Twenty-one Up 2 - PAPENDRECHT 3

zo 18-10-2020

-

-

-

Week 43 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 19-10-2020

-

-

-

di 20-10-2020

-

géén jeugdtraining
i.v.m. herfstvakantie


PITT 75 3 - PAPENDRECHT 5

wo 21-10-2020

-

-

Het Centrum 4 - PAPENDRECHT 8

do 22-10-2020

-

géén jeugdtraining
i.v.m. herfstvakantie


De Treffers (M) 2 - PAPENDRECHT 4
Xerxes 5 - PAPENDRECHT 6
PITT '75 8 - PAPENDRECHT 9

vr 23-10-2020

Hanno van Sintmaartensdijk

PAPENDRECHT 1 (DUO) - De Treffers (M) 1
PAPENDRECHT 3 - TaLaNi 1
PAPENDRECHT 7 - Alexandria '66 9

TOGB 2 - PAPENDRECHT 2

za 24-10-2020

-

jeugd: PAPENDRECHT 2 - Spinmill 1
jeugd: PAPENDRECHT 3 - Alexandria '66 5

jeugd: Gorkum/Never Dispair 2 - PPD-A'66-S'MANDERS 1

zo 25-10-2020

-

-

-

Week 44 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 26-10-2020

-

-

-

di 27-10-2020

-

-

-

wo 28-10-2020

-

-

-

do 29-10-2020

Herman Erkelens

PAPENDRECHT 9 - PITT '75 8

-

vr 30-10-2020

-

-

-

za 31-10-2020

-

jeugd: PPD-A'66-S'MANDERS 1 - TTC Middelburg 1

jeugd: ATTC Evo-Repro 3 - PAPENDRECHT 2
jeugd: ATTC Evo-Repro 5 - PAPENDRECHT 3

oktober 2020