Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Agenda

september 2020

Week 36 Bar/zaaldienst Thuis Uit
di 1-9-2020

???

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

wo 2-9-2020

-

-

-

do 3-9-2020

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Annika Mars (?)
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

vr 4-9-2020

-

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren

-

za 5-9-2020

-

-

-

zo 6-9-2020

-

-

-

Week 37 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 7-9-2020

-

-

-

di 8-9-2020

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

vanaf 19:00 uur kraam met Game11


-

wo 9-9-2020

-

-

-

do 10-9-2020

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joél Scheurwater
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

vr 11-9-2020

-

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren

-

za 12-9-2020

-

-

-

zo 13-9-2020

-

-

-

Week 38 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 14-9-2020

-

-

-

di 15-9-2020

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

Alexandria '66 9 - PAPENDRECHT 7 (4-5)

wo 16-9-2020

-

-

-

do 17-9-2020

Ina Wiekart

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 8 - Het Centrum 4 (4-5)

De Treffers (M) 1 - PAPENDRECHT 1 (DUO) (0-5)
TaLaNi 1 - PAPENDRECHT 3 (3-6)

vr 18-9-2020

Remco den Hartog

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 2 - TOGB 2 (5-4)
PAPENDRECHT 4 - De Treffers (M) 2 (5-4)
PAPENDRECHT 6 - Xerxes 5 (8-1)

-

za 19-9-2020

-

jeugd: PPD-A'66-S'MANDERS 1 - Gorkum/Never Dispair 2 (2-8)

jeugd: Spinmill 1 - PAPENDRECHT 2 (9-1)
jeugd: Alexandria '66 5 - PAPENDRECHT 3 (8-2)

zo 20-9-2020

-

-

-

Week 39 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 21-9-2020

-

-

Trefpunt 1 - PAPENDRECHT 6 (6-3)

di 22-9-2020

Dick van Hoek

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 5 - PITT 75 3 (9-0)

-

wo 23-9-2020

-

-

Tavernie 3 - PAPENDRECHT 9 (8-1)

do 24-9-2020

-

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Joël Scheurwater
na 20:15 uur: vrije training senioren

-

vr 25-9-2020

Adino Bosch

Vanaf 20:00 uur: vrije training senioren
PAPENDRECHT 1 (DUO) - Scyedam 1 (5-0)
PAPENDRECHT 3 - PITT 75 1 (7-2)
PAPENDRECHT 7 - Shot '65 3 (6-3)

Dordrecht 1 - PAPENDRECHT 2 (4-5)
Dordrecht 3 - PAPENDRECHT 4 (6-3)
TOGB 6 - PAPENDRECHT 5 (4-5)
Scyedam 4 - PAPENDRECHT 8 (5-4)

za 26-9-2020

ZD: Colin Lodder BD: Ruben Singewald

jeugd: PAPENDRECHT 2 - ATTC Evo-Repro 3 (1-9)
jeugd: PAPENDRECHT 3 - ATTC Evo-Repro 5 (4-6)

jeugd: TTC Middelburg 1 - PPD-A'66-S'MANDERS 1 (9-1)

zo 27-9-2020

-

-

-

Week 40 Bar/zaaldienst Thuis Uit
ma 28-9-2020

-

-

-

di 29-9-2020

Guido Houwing

18:30-20:00 uur: jeugdtraining
onder leiding van
Ben Jacobis
na 20:15 uur: vrije training senioren

PAPENDRECHT 5 - Xerxes 4 (5-4)

Alexandria '66 1 - PAPENDRECHT 1 (DUO) (4-1)

wo 30-9-2020

-

-

VCS 1 - PAPENDRECHT 6 (0-9)

september 2020