Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Begroting 2014 vastgesteld
11 dec
2013

De Algemene Ledenvergadering op deze woensdag met een bijzondere datum had maar één thema en dat was de financiële begroting voor volgend jaar.

Penningmeester Patrick van Vooren presenteerde een nagenoeg sluitend overzicht, gebaseerd op de resultaten 2012 en de afgelopen drie kwartalen van 2013. Ten opzichte van eerdere begrotingen was de forse stijging van de kosten voor de jeugd een punt om even bij stil te staan, maar de vergadering ondersteunt de jeugdbegeleiding zoals dat thans functioneert met 2 trainers. De voorzitter sprak vervolgens zijn verontrusting uit over de door de landelijke NTTB voorgenomen forse verhoging van de bondscontributie. De bond is door de regionale afdelingen dringend verzocht om dit besluit te heroverwegen en heeft de verhoging vooralsnog uitgesteld. De verhoging is daarom ook niet meegenomen in de begroting 2014 van onze vereniging.

Na deze toelichtingen werd de begroting zonder wijzigingen vastgesteld.