Welkom

op de website van de TTV Papendrecht!

Op deze website vindt u informatie over onze vereniging,
zoals bestuurssamenstelling, speelavonden, onze geschiedenis en de locatie.
Enkele foto's geven een indruk van onze gezellige vereniging
Tevens is er actuele informatie over de competitie: uitslagen, standen en persoonlijke resultaten.
Tenslotte kunt u in de agenda lezen welke teams wanneer moeten spelen
en wanneer er toernooien en andere evenementen gepland staan.
Opzeggen lidmaatschap: zie rubriek Informatie - lid worden
Ongewenst gedrag ? Meld dit bij het vertrouwenspunt van het NOC/NSF

HomeNieuwsInformatieEn dan ditCompetitieAgendaFoto'sContactSponsors

Jeugd TTV Papendrecht bij afdelingskampioenschappen
09 jan
2010

Ook de Papendrechtse jeugd was vertegenwoordigd bij de Afdelingskampioenschappen vandaag in Schiedam. Jeugdleider Frank van Wijngaarden had 7 jeugdleden weten over te halen om mee te doen, niet wetend dat het een weekend zou worden met veel verkeershinder wegens sneeuwval en stormachtige wind. Uiteindelijk bleek het in onze omgeving gelukkig nog wel mee te vallen, maar wie zou Frank bij verhindering hebben vervangen ???

Waar de meeste leden van onze vereniging nog zitten uit te buiken van de feestdagen gaven de volgende 7 jeugdspelers acte de presence in Schiedam: Matthijs van Hoek, Laurens Langeveld, Lieron Viveen, Jeremy van de Graaff, Kevin Nugteren, Bas Hardenberg en Alex van Loon. De nummer 1 en 2 van de poule gingen door naar de winnaarsronde (knock-out fase). Daarin zijn Bas, Lieron en Jeremy gestrand. De nummers 3 t/m 5 van de poule gingen door naar de troostronde (eveneens knock-out). Daarin zijn Alex, Laurens en Matthijs gestrand. Kevin behaalde de eerste plaats in de troostronde van zijn klasse (junioren D).

Op de site van de NTTB werd e.e.a. als volgt gepubliceerd:

Jeremy van der Graaff Papendrecht 1/2 finale Hoofdronde JKD
Lieron Viveen Papendrecht 1/4 finale Hoofdronde JKC
Bas Hardenberg Papendrecht 1/4 finale Hoofdronde JJD
Kevin Nugteren Papendrecht winnaar Troostronde JJD
Matthijs van Hoek Papendrecht 1/2 finale Troostronde JJC
Laurens Langeveld Papendrecht 1/4 finale Troostronde JJC
Alex van Loon Papendrecht 1/8 finale Troostronde JKD

Ergo: geen kampioenen, maar wel weer een toernooi-ervaring rijker en misschien er ook wel weer iets bijgeleerd !